بزرگترین مرجع تولید ، مشاوره ، طراحی و فروش انواع پکینگ ( پال رینگ ، راشینگ رینگ ، رندوم اسپلش ، پکینگ کروی ، زین اسبی یا سدل رینگ ، پکینگ مدیای معلق برای لجن فعال و پکینگ اسپلش مدیا ) از جنس پلاستیکی( پلی پروپیلن ) ، پکینگ استیل و پکینگ سرامیکی در سایز های مختلف ، انواع نازل و پخش کننده آب برای برج خنک کننده و ساپورت ها و تجهیزات صنایع فولاد ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و پالایشگاهی

توجه! توجه!! پکینگ پال رینگ ضد رسوب از جنس پلی پروپیلن در سایزهای 1 ، 2 و 3 اینچ تولید گردید

کوچکترین سایز پکینگ پال رینگ فلزی از جنس استیل 316 و 304 و کربن استیل در سایز 1/2 اینچ و سایز 5/8 اینچ تولید گردید

تولید کننده پال رینگ - راشینگ رینگ - سدل رینگ - رندوم اسپلش - پکینگ برج خنک کننده - پرکن اسکرابر و برج تقطیر - پکینگ لانه زنبوری ، شانه تخم مرغی ، پکینگ شبکه ای ، پکینگ لایه ای ، پکینگ کرکره ای ( پکینگ فیلمی PVC )


پکینگ لانه زنبوری -فیلمی - شانه تخمرغی - پکینگ pvc -  پکینگ شبکه ای - پکینگ کرکره ای - پکینگ کولینگ تاور - استراکچر پکینگدر برج های خنک کننده و کولینگ تاور ها : برای افزایش سطح انتقال حرارت بین آب هوا که در نتیجه منجر به تبادل حرارت و کاهش دمای آب ورودی می انجامد از پکینگ های pvc میتوان استفاده کرد .
صنایع شیمیائی محمد : تنها مرجع کامل در زمینه طراحی ، مشاوره و تولید انواع پکینگ ها از نوع راشینگ رینگ - پال رینگ - پکینگ کروی و توپی شکل - سدل رینگ و همچنین انواع پکینگ فیلمی و استراکچر و اسپلش در صنایع ایران می باشد .
انواع پکینگ برج خنک کننده از جنس PP, PE و PVC و pc بر اساس محدودیت ها و شرایط کاری برج ها طراحی و ساخته میشوند .
گزینه اول در انتخاب پکینگ مناسب برای کولینگ تاور ، کیفیت آب میباشد. منظور میزان املاح و رسوبات و سختی آب و آودگی های موجود در آب میباشد که در زیر به آن پرداخته می گردد .
گزینه دوم در انتخاب پکینگ میزان دمای آب و کاهش دمای مورد نظر آب میباشد . که از پکینگ های از جنس پلی پروپیلن ، پلی اتیلن و پی وی سی می توان استفاده کرد .
گزینه سوم : حجم و گنجایش برج خنک کننده می باشد .
گزینه چهارم : هزینه ها و بحث اقتصادی


پکینگ برج خنک کننده
پکینگ یا پر کننده یکی از مهمترین اجزای برج های خنک کننده مدار باز است که برای افزایش تبادل حرارتی بین جریان آب و هوا در داخل برج خنک کن از پکینگ‌ها استفاده می‌گردد و با افزایش سطح تماس جریان آب با هوا و همچنین کاهش سرعت جریان آب ، در خنک سازی جریان آب نقش موثری دارند. پکینگ‌ها به صورت شبکه‌ای بوده و در دو نوع غشایی یا ورق (Film Packing) و رندوم یا اسپلش یا توری (Random Packing) در برج های خنک کننده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

توضیحات بیشتر را در ادامه مطالب ببینید : ( لطفا بر روی ادامه مطالب در زیر کلیک نمائید )

پکینگ لانه زنبوری ، شانه تخم مرغی ، پکینگ شبکه ای ، پکینگ لایه ای ، پکینگ کرکره ای ( پکینگ فیلمی PVC )


پکینگ های فیلمی - لانه زنبوری (Film Packing)
در صورت بالا بودن کیفیت آب (با سختی کمتر از 120 ppm) و همچنین پایین بودن میزان آلودگی محیط از پکینگ های فیلمی و ورقه ای استفاده می شود. در پکینگ های فیلمی که عمدتا از جنس PVC هستند ، قطرات آب بر روی ورقهای پکینگ تشکیل یک لایه یا فیلم آب می دهند. هوایی که لابلای فضای پکینگ عبور می کند باعث تبخیر سطحی لایه رویی فیلم آب شده و لایه رویی آب با گرفتن انرژی و گرمای نهان تبخیر از لایه زیرین تبخیر شده و منجر به خنک شدن آب می گردد. بنابراین در شرایطی که سختی آب بالا باشد و یا فضای محیط اطراف آلوده باشد این نوع پکینگ به سرعت دچار گرفتگی و افت شدید راندمان می گردد و در چنین شرایطی تنها راه تعویض کردن و جایگزین کردن پکینگ ها میباشد که مستلزم پرداخت و صرف هزینه اضافی میباشد .

سایز بندی پکینگ های ورقه ای در گامهای :
CF19 ضخامت 400 میکرون - رنگ طوسی
CF14 ضخامت 400 میکرون - رنگ طوسی
CF12 ضخامت 400 میکرون - رنگ طوسی
CF25 ضخامت 450 میکرون - رنگ طوسی
شانه تخمرغی ضخامت 450 میکرون - رنگ طوسی
پکینگ سایز CF12 دارای بیشترین سطح ویژه و پکینگ سایز CF19 دارای کمترین سطح ویژه هست و یکی از پرکاربرد ترین پکینگ ها در صنایع میباشد .


موارد استفاده :
انواع برجهای خنک کننده و در ضنایع کاغذ ، فولاد ، قند و شکر ، غذایی ، شیمیایی ، پتروشیمی ، پالایشگاه ها ، نیروگاه ها و انواع سیستم های تهویه و افزایش راندمان برج های خنک کننده قدیمی و همچنین کاربردهای خاص مانند انواع شوینده های هوا ، رطوبت زن ها ، سیستم های تصفیه فاضلاب ، برجهای ازت زدایی و حوضچه های پرورش ماهی می باشد.
رندوم پکینگ ( پکینگ پال رینگ )PALL RING
در صورت آلودگی هوای محیط و همچنین سختی بالای آب (تا 2000 ppm) و املاح و وجود ذرات رسوب زا ، از پکینگ پال رینگ استفاده می شود .
پکینگ های پال رینگ دارای 3 سایز مختلف از کوچک تا بزرگ هستند که بر اساس میزان دبی ورودی آب و پارامتر های دیگر انتخاب می شوند . پکینگ های پال رنگ با افزایش سطح انتقال حرارت و همچنین سطح انتقال جرم در نهایت خنک شدن آب را به همراه خواهد داشت . با توجه به اینکه در پکینگهای زندوم ( پال رینگ ) ، فیلم آب بر روی پکینگ تشکیل نمی شود ، در نتیجه ذرات جامد معلق و یا ذرات آلاینده هوا ایجاد رسوب نمی کنند. این مسئله باعث ثابت بودن راندمان دستگاه در طول مدت زمان کارکرد دستگاه و در نتیجه کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات می شود . و در صورت وجود رسوب بر روی پکینگ براحتی توسط محلول های اسیدی میتوان پکینگ ها را اسید شوئی کرده و دوباره در برج استفاده کرد . حمل و نقل و جابجائی آنها بسیار آسان میباشد .


 »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
 «««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««

تماس با ما :
بزرگترین مرجع تولید ، طراحی و فروش انواع پکینگ در ایران و کشور های خاور میانه
ارائه بزرگترین پکیج در زمینه انواع پکینگ پلیمری ، فلزی و سرامیکی
در سایز های مختلف و بر اساس سفارشات کلیه صنایع از جمله : صنایع نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی و همچنین کلیه صنایع شیمیائی ، فولاد سازی ، مواد غذائی و ......


موبایل : 09370648945 ( مهندس رضائی )

تلفکس : 36330663 - 031

Email
: pall_ring@yahoo.com

www.packingpallring.ir

...............................................................................................................................................
ایران - اصفهان
...............................................................................................................................................
ارسال محصولات از اصفهان به تمام نقاط ایران بزرگ
طبقه بندی: پکینگ لانه زنبوری و فیلمی،
برچسب ها: پکینگ فیلمی، پکینگ لایه ای، پکینگ شانه تخمرغی، پکینگ لانه زنبوری، پکینگ شبکه ای pvc، پکینگ PVC، پکینگ پی وی سی،

تلفن سفارش محصولات : 09370648945 مهندس رضائی

تمامی حقوق مطالب و مشخصات فنی و کلیه تصاویر و قطعات ثبت گردیده و متعلق به سایت پال رینگ www.pallring.ir میباشد و هرگونه کپی برداری و سوء استفاده پیگرد قانونی دارد

پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

اسلاید شو

تلفن سفارش کالا : 09035953362 مهندس رضائی

اسلاید شو

سفارش محصولات : 09035953362 مهندس رضائی

اسلاید شو

سفارش محصولات : 09035953362 مهندس رضائی

اسلاید شو

سفارش محصولات : 09035953362 مهندس رضائی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات